Gümrük Müşavirliği

Gümrük Müşavirliği

DOĞRUER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ müşterilerinin gümrükleme ihtiyaçlarına her zaman en iyi ve en hızlı çözümleri sunmayı kendine ilke edinmiştir. Bu hususta kaliteli ve uzman müşavir kadrosunun yanı sıra genç ve dinamik geleceğin müşavir adaylarını da bünyesinde bulundurur. Aradaki uyum ve beraber çalışma arzusu bugün DOĞRUER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ’nin gücünü ve kalitesini ortaya koyan en önemli unsurdur.

DOĞRUER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ müşterilerine aktif yaklaşım yerine pro-aktif yaklaşımı benimsemiştir. Olası problemlere önceden önlem alarak iş akışını en sorunsuz şekilde gerçekleştirir. Bizim için gerçek hizmet problemleri çözmekten öte olası problemlerin önüne geçmektir.

Gümrükleme

Merkezi Ankara’da, devlet kurumlarının kalbinin attığı yerde bulunan Doğruer Gümrük Müşavirliği; Türkiye’nin önemli dış ticaret noktalarında şubeleşmesini tamamlamış ve hemen hemen Türkiye’nin Bütün gümrüklerinde sizin adınıza iş takibi yapabilir konumdadır. Tek bir müşteri temsilcisi ile bütün işleriniz sorunsuzca tek elden takip edilir.

gumruk-musavirligi-dogruer

DOĞRUER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ Türkiye’nin birçok bölgesindeki gümrüklerde etkin ve kaliteli hizmet vermesinin yanı sıra, güçlü ve ilkeli iş ortakları ile Türkiye ve dünyanın birçok noktasında size sorunsuz hizmet sağlamaktadır.

DOĞRUER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ ile şirketler grubumuz yurtdışına gidecek veya yurtdışından gelecek yükleriniz adresinizden alınarak hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki tüm gümrük işlemleri mümkün olan en kısa sürede titizlikle yapılarak siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve güvenli komple bir hizmet sunulmaktadır.