>Doğruer Line

GÜVENLİ

KALİTELİ

HIZLI HİZMET

Doğruer Gündem

Coronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında kritik eşyanın gümrük işlemlerinin hızla yapılabilmesini teminen, ikinci bir talimata kadar, Cerrahide kullanılan eldivenler,

Düzenli Eğitim Programlarımız

Sizde bu ailede yerinizi alın ve standart gümrük müşavirliği dışında düzenli eğitimlerimizle dış ticarette hep bir adım önde olun.

Doğruer Geçici Depolama Alanı faaliyete geçmiştir.

Esenboğa Gümrük Müdürlüğü'ne bağlı Doğruer Geçici Depolama Alanı faaliyete geçmiştir.

YYS Yıllık Faaliyet Raporu

Gümrük İşlemlerinin Kolaylaştırılması Yönetmeliği kapsamında düzenlenmesi gerekmektedir.

Hizmetlerimiz

Doğruer Gümrük Müşavirliği

checklist icon

Gümrük Müşavirliği

Merkezi Ankara’da, devlet kurumlarının kalbinin attığı yerde bulunan Doğruer Gümrük Müşavirliği; Türkiye’nin önemli dış ticaret noktalarında şubeleşmesini tamamlamış ve hemen hemen Türkiye’nin Bütün gümrüklerinde sizin adınıza iş takibi yapabilir konumdadır.

globe icon

Karayolu Taşımacılığı

İhracat ve ithalat nakliyesinde, Avrupa ve Balkan Ülkeleri ile İran, Irak ve Türkiye Cumhuriyetlerine uzman kadrosu ve 50 adetlik öz mal genç filosu ile parsiyel ve komple taşımaları 36 yıldır başarı ile gerçekleştirmektedir.

checklist icon

Havayolu/Denizyolu Taşımacılığı

Müşterilerinden gelen her türlü taşımacılık talebine, en etkin hizmeti ve en ideal çözümleri sunma noktasında gerekli acente ağını ve uzman kadrosunu kurmuştur. Bu bağlamda taşımacılık çözümlerinde de profesyonel hizmet sunmaktadır.

touch icon

Lojistik Antrepo

DOĞRUER, müşterilerinin yüklerini optimal bir şekilde taşıma ve depolama konusuna ağırlık vermiş bir lojistik anlayışına sahiptir. Sektörümüzde yaşanan hızlı ve gelişen rekabet ortamı; sizin sürekli olarak yenilenmenizi, hızlanmanızı, lojistik yeterliliğinizi ve kapasitenizi arttırmayı zorunlu hale getirmiştir.

forklift truck icon

Proje Taşımacılığı

Tehlikeli madde taşımaya uygun öz mal araçlarımız ve gerekli niteliklere sahip şöförlerimiz ile tehlikeli yükleri başarı ile taşımaktayız. Ayrıca ağır makineler, kazanlar, büyük trafolar, dökme demir malzemeler gibi standart dışı yükleriniz DOĞRUER güvencesi ile sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

globe icon

Eğitim ve Danışmanlık

Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası ve Onaylanmış Kişi Statüsü danışmanlığının yanı sıra sertifikalı dış ticaret eğitimlerimizle bilginize bilgi katın. Gümrük Müşavirliği İhtiyaçlarınızın yanı sıra, profesyonellik ve dış ticaret vizyonunuzun gelişmesi için eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarınızda da bizi seçin.

Doğruer Gümrük Müşavirliği

Doğruer Gümrük Müşavirliği 40 yıllık deneyimi ve uzman kadrosuyla merkezi Ankara olmak üzere Türkiye'nin birçok yerine hizmet vermektedir.

Biz Kimiz?

40.750 m² kullanılabilir depolama alanı, 4.500 m² gümrüklü depolama alanı 50 tır'lık filosu, kendi gümrük müşavirliği firması ve 100'ü aşkın çalışanı ile müşterilerine bütün sorumluluğu alarak komple ve sorunsuz hizmet veren bir lojistik ve gümrük müşavirliği firmasıyız.

1982 yılında sn. Yahya DOĞRUER tarafından organizasyon yapılarak karayolu, denizyolu, lojistik, depolama, gümrükleme ve gümrüklü antrepo faaliyetleri bir çatı altında bir araya getirilerek tamamı Türk sermayeli “DOĞRUER” ortaya çıkmıştır.

Devamı

Kalite Belgelerimiz

  • iso-9001
  • iso-11000
  • iso-14001

Bilgi Bankası

Doğruer Gümrük Müşavirliği

Acentelerimiz

Acente ağı ve Uzman Kadro

Interactive map
İtalya Modena

00 39 059 528 501

İsveç Malmö

00 46 40 383605

Avusturya Suben

00 43 7711 2777-65

Almanya Nuernberg

00 49 911 64178-733